Carnavalsseizoen 2019 – 2020: LEDEN VAN DE RAAD VAN 11

 Achterste rij van links naar rechts:
Stef Osseforth, Bernie Corte, Ivo Bruins, Martin Kosse, Ewout Arkes, Merijn Kloppenburg, Eric Kloppenburg, Jesper Schlepers.

Voorste rij van links naar rechts:

Emiel Schlepers, Jessy van de Veen, Hans Wibier (prins), Joeri Amsink (adjudant), Stephen Schlepers, Bjorn Kosse, Iwan Fikken en Tim Hudepohl (Nar)

Carnavalsseizoen 2019 – 2020: JEUGDRAAD

Van links naar rechts: Odin Corte, Gylano Schlepers, Dewi Amsink, Noa-Quinn van Dijk, Jill Haverkort, Lyn Amsink, Senn Haverkort, Daan Kleinheerenbrink, Senn van Dijk, Sam Kleinheerenbrink (adjudant), Redan Piest (prins).

Alida Osseforth (begeleiding), Marieke Amsink (begeleiding)


Carnavalsseizoen 2019 – 2020: Dansmariekes

Van links naar rechts:
Diana Piest-van Wijhe (begeleidster), Ashley vd Most, Natanja de Lange, Niobe Piest, Malou Weekamp, Amy Hagemeijer, Isa van Dijk, Shari van der Veen.


Carnavalsseizoen 2019 – 2020: Dansmariekes

 Achterste rij van links naar rechts:
Dewi Amsink, Nora Kloppenburg, Tara Berg.

Voorste rij van links naar rechts:
Lobke Bruins, Shiobion Schlepers, Lyn Amsink


Archivaris Robert Spijker


PRINSENGALERIJ

1973/1974 – Willem Winkel
1974/1975 – Willem Winkel
1975/1976 – Gerrie Overberg
1976/1977 – Henk Belt
1977/1978 – Henk Belt
1978/1979 – Piet Fieten
1979/1980 – Jos Juurlink
1980/1981 – Simon Maas
1981/1982 – Herman Spijker
1982/1983 – Jan Zomerdijk
1983/1984 – Wies Hultink
1984/1985 – Henk van de Weide
1985/1986 – Benny Gerrits
1986/1987 – Joop Mecklenfeld
1987/1988 – Joop Mecklenfeld
1988/1989 – Koob Benjamins
1989/1990 – Jaap Rieks
1990/1991 – Henk Benjamins
1991/1992 – Hans Schlepers
1992/1993 – Gerrit Rieks
1993/1994 – Herman Hudepohl
1994/1995 – Gerard Kosse
1995/1996 – Arnold Klok
1996/1997 – Koob Benjamins
1997/1998 – Harjan Winter
1998/1999 – Wolter Pol
1999/2000 – Meine Kloppenburg
2000/2001 – Richard Schlepers
2001/2002 – Auke Doldersum
2002/2003 – Wolter Pol
2003/2004 – Arnold Kerssies
2004/2005 – Richard Schlepers
2005/2006 – John Knegt
2006/2007 – Frans Pieper
2007/2008 – Herman Hagemeijer
2008/2009 – Ronald Kleinheerenbrink
2009/2010 – Bertel Schlepers
2010/2011 – Wilfred Hutten
2011/2012 – René Kleinheerenbrink
2012/2013 – Gijs de Bruijn
2013/2014 – Ramon Schlepers
2014/2015 – Geert Jan Piest
2015/2016 – Gerard Pieper
2016/2017 – Bas de Vent
2017/2018 – Marinus Wachtmeester
2018/2019 – Stefan Haverkort

JEUGDPRINS- EN PRINSESSENGALERIJ

1982/1983 – Miranda Helmich
1983/1984 – Jacqueline Magrië
1984/1985 – Frank Helmich
1985/1986 – Janno Hof
1986/1987 – Jos Fieten
1987/1988 – Raymond Barlo
1988/1989 – Peter Schlepers
1989/1990 – Dennis van der Molen
1990/1991 – Lars Sax
1991/1992 – Jans Doldersum
1992/1993 – Rik Belt
1993/1994 – Martijn Schlepers
1994/1995 – Eric Sax
1995/1996 – Joyce Niburg
1996/1997 – Marco Schlepers en Marloes Niburg
1997/1998 – Marin Belt
1998/1999 – Nienke Kosse
1999/2000 – Daphne Rieks en Aniek Hudepohl
2000/2001 – Patrick Gerrits
2001/2002 – Marion Klok
2002/2003 – Bjorn Kosse
2003/2004 – Jet Rieks
2004/2005 – Maico Bennink
2005/2006 – Michelle Winter en Matthijs Klok
2006/2007 – Roel Klok en Birgit Winter
2007/2008 – Elise Kosse
2008/2009 – Demi Spijkerman
2009/2010 – Jenell Piest en Justin Mecklenfeld
2010/2011 – Dion Pieper
2011/2012 – Amy Knegt en Shari van der Veen
2012/2013 – Sven Hagemeijer
2013/2014 – Boy Pieper en Tim Verweg
2014/2015 – Niobe Piest en Tiara Hagemeijer
2015/2016 – Isa Hagemeijer en Tess van der Most
2016/2017 – Noa de Vent en Manouk Hudepohl
2017/2018 – Lynde Wibier en Lizzy Haverkort
2018/2019 – Indy Pieper en Lizzy Haverkort
2019/2020 – Redan Piest en Sam Kleinheerenbrink


[/hcolumns]